Seikkailu on hyvä suunnitelma

Sopiiko tunnit minulle?

Me Anahatalla uskomme, että jooga tekee hyvää jokaiselle. Rautaista mieltä ja kultaista sydäntä tarvitaan monessa elämän käänteessä, isoissa ja pienissä mutkissa ja mäissä. Elämän syke on niin sykkivä, että jos haluemme pysyä siinä mukana itseään kannattaa tutkia ja jooga on siihen oivallinen työkalu. Meillä jooga on enemmän kuin vain trendikäs harrastus. Se auttaa voimaan paremmin, löytämään tasapainon omassa elämässään ja laajentamaan elämänkatsomustamme. 

Kurssit, työpajat, teemaillat ja koulutukset on tarkoitettu kaikille, jotka ovat kiinnostuneita tutustumaan itseensä syvemmin ja löytämään elämäänsä uusia ulottuvuuksia.

Ne sopivat henkistä tietoutta etsiville, ihmisille jotka ovat kiinnostuneita omasta hyvinvoinnistaan ja haluavat auttaa myös muita ympärillään voimaan paremmin. Ihmisille jotka ovat uteliata aloittamaan tutkiusmatkan omaan itseensä ja kehittymään ihmisenä. 

Meillä seikkailu on hyvä suunnitelma.